Мікрофони і аксесуари

Мікрофони

Мікрофони мають вирішальне значення для успішної реалізації проектів зі створення живого звуку та звукозапису. Вони можуть використовуватися для презентацій, музичних виступів, інтерв'ю, влоггінгу та багатьох інших цілей. Визначення того, який мікрофон вам підходить, залежить від чутливості, частотної характеристики, спрямованості та здатності виключати небажані звуки та шуми.

Різні типи мікрофонів

Динамічний

Динамічний мікрофон – це відмінне універсальне рішення для багатьох завдань звукозапису та живого звуку. Він має міцну діафрагму, з'єднану з котушкою всередині магніту. Вібрація створює електричний струм, який уловлює гучні звуки без спотворень.

Конденсатор

Дуже популярний для студійного запису конденсаторний мікрофон має вібруючий конденсатор, що викликає коливання під дією електричного струму від батареї або джерела живлення. Цей тип має хорошу частотну характеристику та чутливий до дрібних деталей.

Стрічковий

Стрічкові мікрофони є універсальним рішенням як запису, так живих виступів. В одному з них використовується невелика металева стрічка, яка утримується у магнітному полі. Коли стрічка вібрує, вона генерує напругу. Ця модель дуже чутлива і справляє добрий, чистий звук.

USB

USB-мікрофони - це зручні рішення для запису різних речей, включаючи музичний вокал, подкасти, радіо і Skype. Хоча USB-мікрофон має звичайну конструкцію, він відрізняється тим, що перетворює аналоговий сигнал на цифровий звуковий сигнал, який розпізнається комп'ютерами.

Бездротові

Одним словом, бездротові мікрофони зручні, легко транспортуються та не потребують громіздких кабелів. Це робить їх зручними для перенесення та дозволяє виконавцям вільно пересуватися по сцені.

Розуміння полярної діаграми спрямованості

Кожен мікрофон має унікальну полярну діаграму спрямованості, що відбиває його чутливість до звуку з різних напрямків. Найбільш поширеними полярними діаграмами є:

  • Всеспрямований: призначений для роботи у студії, цей тип виявляє звук однаково з усіх напрямків.
  • Кардіоїдний: Серцеподібна діаграма спрямованості, ідеальна для артистів, з максимальною чутливістю у напрямку мікрофона та меншою – позаду нього.
  • Двонаправлений: Часто використовуються під час проведення інтерв'ю, вони однаково чутливі як спереду, і позаду.
  • Однонаправлені: Добре підходить для запису далекого звуку і дуже чутливий вздовж осі. Також називається "дробовик".

Вибір мікрофонів для живих виступів

Мікрофон для студійного запису має бути чутливим та мати відмінну частотну характеристику. Щоб ізолювати окремих виконавців, зазвичай використовують надіслані студійні мікрофони для запису. У той час як динамічна модель хороша для сильних та гучних звуків, конденсаторний мікрофон має найкращі високочастотні характеристики. Розмір мембрани конденсаторного мікрофона впливає на його реакцію на високі частоти, і краще, якщо вона буде меншою. Стрічкові мікрофони зазвичай довговічніші, ніж динамічні, і також мають кращу високочастотну характеристику, ніж конденсаторні.

Використання мікрофонів для відеозапису

Якість звуку дуже впливає на будь-яке виробництво, тому важливо захопити чистий звук, звівши до мінімуму інші небажані шуми. Існує кілька типів бездротових мікрофонів для відеозйомки, починаючи від спрямованих дробовиків до стереомікрофонів, які додають глибину, визначаючи напрямок звуку. Версія DSLR зазвичай всеспрямована, і ви можете отримати чистіший звук і зменшити перешкоди, використовуючи спрямовані мікрофони DSLR.

 

© 2020 FotoFox. All Rights Reserved.